Експериментальна вистава франківського драмтеатру стала найкращою на Всеукраїнській премії

 • Раніше “Галицький кореспондент повідомляв, що вистава Івано-Франківського драмтеатру – неоОпера-жах “HAMLET” потрапила у фінал Всеукраїнського театрального Фестивалю-Премії “ГРА”.

  Сьогодні, 30 листопада, стало відомо, що франківські театрали здобули в Києві перемогу. Про це вони повідомили на сторінці драмтеатру в соціальній мережі:

  “Ми це зробили! НеоОпера-жах “Хамлет” перемогла у номінації найкраща експериментально-пошукова вистава!”, – йдеться у дописі.

  Довідка: Перший Всеукраїнський театральний Фестиваль-Премія “ГРА” не має аналогів серед вітчизняних культурно-мистецьких заходів. Головна мета Фестивалю-Премії – об’єднати всі театри країни і презентувати їх найкращі здобутки Україні та міжнародній спільноті, популяризувати національне театральне мистецтво в усіх його жанрах, стилях і формах, визначити провідні тенденції та стимулювати розвиток українського театрального конкурентного середовища.

  Фестиваль-Премія «ГРА» проводиться на конкурсній основі один раз на рік за підсумками минулого календарного року і розрахований на участь професійних театральних колективів усіх без винятку форм власності (державні, комунальні, приватні тощо).

 • Зверніть увагу: “Червоний Хрест” просить франківців приносити теплий одяг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!