Ексзаступник голови Івано-Франківської ОДА працюватиме в управлінні “Укрзалізниці”

Сьогодні, 17 липня, стало відомо, що ексзаступник голови Івано-Франківської ОДА Дмитро Романюк працюватиме в управлінні “Укрзалізниці”.

Про це повідомив Іван Юрик, т.в.о. голови “Укрзалізниці”.

“Підсилюємо управлінську команду! Дмитро Романюк, радо вітаємо в “Укрзалізниці”. Вертикаль управління взаємовідносинами з органами державної влади – непроста. “Укрзалізниця” на шляху структурної трансформації й підготовки до нового конкурентного ринку. Зараз як ніколи потребує посилення взаємодія по лінії «залізничний бізнес-держава». Професійна координація роботи на цьому напрямку сприятиме розвитку компанії та підтримці важливих для нас законодавчих ініціатив”, – пише Юрик.

Першими завданнями для Дмитра Романюка стануть реформа податку на землю для з/д транспорту, ефективна взаємодія з місцевими органами влади щодо реєстрації земельних участків компанії, компенсації за пільговий проїзд, нова модель фінансування приміських перевезень.

“Як завжди – чекаємо швидких та якісних результатів”, – додає Іван Юрик.

Нагадаємо, 16 липня стало відомо, що Романюк завершив свою роботу як заступник голови ОДА. Про це він повідомив у соцмережі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!