Енергоефективність в новобудовах

 • Важливим кроком при купівлі квартири в новобудові є визначення її енергоефективності, тобто здатності акумулювати тепло та підтримувати комфортний клімат у приміщенні, що особливо актуально в осінньо-зимовий період. Щоб переконатися у дотриманні норм та технологій будівництва, перш за все слід перевірити якість основних елементів, які забезпечують енергоефективність будинку зазначає Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

  Такими енергоощадними факторами є: якість будівельних матеріалів, які використовуються при зведенні будинку, відповідна товщина стін, теплоізоляція зовнішніх стін, енергоефективні вікна та двері, відсутність містків холоду, система опалення.

  До прикладу, сучасний житловий район Manhattan побудований за новітніми енергоефективними технологіями: тип будівництва монолітно-каркасний, замуровування стін здійснюється із застосуванням керамічного блоку, який має втричі вищий показник енергоефективності порівняно з традиційними будматеріалами, високі шумоізоляційні властивості, екологічність та довговічність, а його структура забезпечує комфортну температуру і вологість повітря у квартирі у будь-яку пору року. Опалення в сучасних житлових комплексах такого типу забезпечує дахова котельня.

  Щоб підвищити енергетичний потенціал багатоповерхівки, забудовники використовують утеплення будинків мінеральною ватою, гідроізоляція даху здійснюється пвх мембраною з утепленням екструдованим пінополістеролом, товщиною 20см, додатково утеплюють підлогу першого поверху будинку та стелі гаражів і техприміщень.

  Сучасні будівельні компанії застосовують якісні морозостійкі матеріали, які забезпечують тепло в будинку і захищають від доступу холодного повітря та утворення надмірної вологи, це усуває ризики появи грибка у квартирі. Крім зовнішніх конструкцій, у якісних новобудовах встановлюється теплоізоляційний кожух на трубах гарячої води.

  Енергозбереження забезпечують і віконні системи, які не тільки створюють максимальне денне освітлення квартири і відкривають красиві краєвиди, від якості та герметичності вікон і дверей залежить утримання тепла, а відповідно і рівень заощадження коштів на комунальні виплати. У сучасних панорамних вікнах використовують енергозберігаюче скло, як будинках містечка Соборне в Івано-Франківську.

  Купити якісні енергоефективні квартири в Івано-Франківську можна у ЖК Паркова АлеяComfort Parkмістечко «Соборне» відбудівельної компанії «Благо».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!