Фахівці з України та Польщі розмірковують над майбутнім Палацу Потоцьких

 • 12 листопада в Івано-Франківську розпочався триденний урбаністичний воркшоп «Палац Потоцьких: простір і час».

  До участі в заході було запрошено фахівців архітекторів, реставраторів, археологів, дизайнерів, ланшафтників, соціологів, економістів та інших фахових людей, які готові поділитися досвідом та взяти участь у наступних практичних секціях.

  «Як бачимо, серце Станіставова пульсує. Воно притягує цікавих людей. На наш заклик взяти учать у спільно творі, або воркшопі, відгукнулися ВУЗи не тільки нашого міста, а й дружні виші Польщі. Тобто маємо спільну співпрацю технічних і гуманітарних університетів», – розповів головний архітектор міста Івано-Франківська Володимир Гайдар.

  В рамка воркшопу відбудеться напрацювання swot аналізу території в контексті міста та комплексу, будівель та споруд, вивчення думки громадськості міста, зокрема, брендинг і промоція комплексу. Відтак протягом трьох днів чисельна робоча українсько-польська група матиме лекції, виступи, дискусії, робота в секціях, прикладні інженерні заходи, пізнавально-мистецький супровід.

  «Наступні акції ми плануємо проводити фактично кожного місяця, кожні вихідні щоб тут щось відбувалося. Але так сталося, що ми заходимо в зиму, відповідно, саме зараз вирішили провести урбаністичний воркшоп «Палац Потоцьких: простір і час». Це більш камерна, більш науово-практична акція. Наступний воркшоу заплановано на весну», – наголосив Володимир Гайдар.

  IMG_1785 IMG_1788 IMG_1789 IMG_1791 IMG_1794 IMG_1795 IMG_1797 IMG_1798

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!