«Файне Різдво» у Надвірні залучить понад 1000 виконавців з цілої області

Днями у Надвірні розпочався фестиваль «Файне Різдво», який триватиме впродовж усіх новорічно-різдвяних свят.

Фестиваль «Тепле Різдво», який відбувався у Надвірні два роки поспіль, у 2015-16 роках, змінив формат і назву, нині це «Файне Різдво».

До організації заходу долучилися небайдужі жителі міста, фізичні та юридичні особи, комунальні підприємства, Надвірнянська міська і районна ради.

До 2015 року Різдво в місті святкували скромно. Як правило, одягали ялинку у центральній частині міста на вулиці Шевченка, виступали хорові колективи з регіону.

«До нас неодноразово зверталися креативні молоді люди з проханням підтримати формат святкування як у невеликих містах Європи. Суть його в тому, щоб на центральній площі, де розміщена головна ялинка, розміщувати дерев’яні будиночки, де буде проходити новорічно-різдвяна торгівля», – розповідає міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

Відтак цьогоріч в рамках фестивалю гостям пропонуватимуть глінтвейн, цікаві майстер-класи з розпису імбирних пряників, випічку, вироби ручної роботи – усе те, чим багата Надвірнянщина. А ще тут будуть виступати хорові і танцювальні колективи з цілої області – це понад 1000 учасників фолькльорних колективів, які можуть підтримати тематику фестивалю.

Міський голова також наголосив, що одним із пріоритетних напрямків розвитку регіону є розвиток туристичної галузі. І фестивалі, зокрема і «Файне Різдво», один із кроків до того, щоб про Надвірну дізналося і побачило якомога більше людей.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!