Фільм «Сторожова застава» побив рекорд «DZIDZIO Контрабас»

 • Український фільм «Сторожова застава» за перший вікенд зібрав 8,2 млн гривень.

  Про це повідомили в офіційній групі фільму у соціальній мережі.

  За даними спільноти, за ці вихідні фільм переглянули понад 110 тисяч глядачів, а касові збори склали майже 8,2 млн грн. Зазначимо, що загальний бюджет фільму становить 40 млн грн.

  «Сторожова застава» також побила рекорд фільму «DZIDZIO Контрабас», який за перший вікенд зібрав 7,7 млн гривень.

  Довідково:

 • Сонячне затемнення призвело до активізації часового порталу. Не розуміючи, як це сталося, хлопець на ім’я Віктор (Данило Каменський) опиняється не в своєму часі, а у далекому минулому, на тисячу років раніше. Зустрівшись з трьома безстрашними воїнами Олешком, Іллею та Добринею, Вітя легко здогадався що перед ним славнозвісні билинні богатирі. Хлопець не тільки потрапив в епіцентрі боїв між половцями і русичами, але і сам став до бою.

  Пригодницький фільм «Сторожова застава» – робота українських кінематографістів. В основі сюжету однойменна книга Володимира Рутківського. Сашко Дерманський та Ярослав Войцешек переробили сценарій, адаптувавши його до специфіки жанру. Для режисера Юрія Ковальова картина є дебютною на великому екрані. Крім українських глядачів, фільм побачать відвідувачі кінотеатрів у Франції та ряді інших країн.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!