Фінансовий геній Роберт Кійосакі зрадів короваю з Франківська

Всесвітньо відомого фінансового гуру Роберта Кійосакі під час прильоту до столиці України на бізнес-форум «Forum One Ukraine 2016» організатори зустріли пишним короваєм, який спекли спеціально для поважного гостя пекарі Івано-Франківського хлібокомбінату.

Пан Кійосакі настільки зрадів такому подарунку, що кілька разів просив організаторів ще раз його сфотографувати з презентом з Прикарпаття, інформує Світове Українство.

15 жовтня у київському «Палаці Україна» відбулася подія року, на яку чекали підприємці усієї України – наймасштабніший у Центральній та Східній Європі бізнес-форум «Forum One Ukraine 2016».

До слова, Роберт Кійосакі — інвестор, бізнесмен, письменник і автор бізнес-гри «Грошовий потік». Відомий як автор книг «Багатий Тато, Бідний Тато», «Квадрант грошового потоку», «Керівництво Багатого Тата з інвестування», що стали бестселерами видань «Нью-Йорк Таймс», «BusinessWeek» і «The Wall Street Journal». Також створив навчальну настільну гру «Грошовий потік 101», мета якої допомагати людям в освоєнні фінансових стратегій.

Читайте також: у бурштинському хлібі франківчанка знайшла цвях.

kiosaki

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!