Керівництво ФК «Калуш» готові передати клуб і його справи наступникам

Футбольне керівництво ФК «Калуш» звернулося до громадськості з відкритим листом, в якому відверто критикує методи роботи ПФЛ, через які створили інформаційне поле для спонукання припинення змагань у Другій лізі.

У відкритому листі зазначили, що команда згідно з регламентом повинна була продовжити грати і завершувати сезон. Проте чинне керівництво ПФЛ вирішило по-іншому, інформують “Вікна”.

“На жаль хаотична діяльність, цілком очевидні наміри й спроби запустити реалізацію дивних схем і порушення статутних норм не залишили сумніву, що чинне керівництво ПФЛ не мало такого наміру й не відчувало своєї відповідальності за справу, довірену їм в управління”, — йдеться в листі.

Генеральний директор Олександр Заліський у листі наголосив на грубих порушеннях норм чинного статуту ПФЛ.

“Двічі скликалася Рада Ліг — 21.05 та 05.06. 2020 і жодного разу перебіг її засідань не відбувався згідно з нормами чинного Статуту ПФЛ. У першому випадку незаконною була процедура голосування — роздільна: представники клубів різних ліг із грубими порушеннями голосували лише щодо змагань у своїй лізі, що для Ради ліг не передбачено Статутом. У другому випадку була порушена процедура скликання Ради ліг — це зібрання узагалі було незаконним, тому не могли прийняти будь-якого законного рішення. Правові маніпуляції продовжилися і на Конференції ПФЛ 11.06.2020 — попри усі спроби наших колег навернути керівництво ПФЛ у правове русло, Протокол конференцій виготовлений так, що голосування на ній, згідно з описом, не відповідає Статуту”.

Унаслідок таких дій склалася ситуація, що вкладання коштів у справу, результат якої в будь-який момент залежить і може бути перекреслений чиїмись забаганками чи інтригами, не має сенсу, йдеться в листі. Після подій із невідновленням чемпіонату в Другій лізі будь-яке інвестування у футбол може бути не лише поставлене під загрозу, але й перекреслене і знівельоване діями групи некомпетентних і далеких від футболу людей у чиновницьких мантіях, акцентує гендиректор.

Проте, щоб не загубити напрацювання останніх років, керівництво ФК «Калуш» звертається до небайдужих людей, які зможуть підтримати місцеву футбольну команду:

“Звертаємося зараз до міського голови Калуша, міських депутатів, місцевих бізнесменів і підприємців. Дуже сподіваємося, що серед вас є люди, котрі зможуть краще за чинне керівництво відстояти футбольну позицію міста і продовжити існування ФК “Калуш”. Готові у будь-який момент передати клуб і його справи наступникам”.

Раніше ФК “Калуш” разом із 23-ма клубами висловили недовіру президентові ПФЛ.

Нагадаємо, нещодавно МФК “Прикарпаття” здолав команду “Кремінь” із Кременчука під час матчу в Івано-Франківську.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!