ФК “Прикарпаття” здобув першу перемогу у сезоні

• Учора, 11 жовтня, відбувся матч ФК “Кремінь” – ФК “Прикарпаття”.

У минулому турі “Кремінь” цілком заслужено був обіграний “Вересом”, ведучи в рахунку певний час. Навряд чи Олександр Головко був задоволений своїми гравцями, які другий тайм провели беззубо, практично не зумівши нічого показати попереду. У грі з “Прикарпаттям” він чекав від своєї команди тільки перемоги.

Однак свої плани на цю гру були і у гостей. Представники Західної України свідомо віддали м’яч супернику, але на контратаках діяли дуже і дуже небезпечно. Чого тільки вартий епізод в кінці першого тайму, коли Олійник завадив забити Цюцюрі із забійної позиції. Воротар “Кременя” виручив і на перших хвилинах другої половини, коли ключовим гравцем епізоду був уже Вацеба, інформує “UA-Футбол”.

“Кремінь” діяв ще активніше, але в атаці вони брали не якістю, а кількістю. За числом ударів вони точно перевершили суперника, але з небезпечних можна згадати лише удар Луїза Фернандо після кутового, а також хороший постріл Куліша. Цього виявилося замало, щоб пробити Івана Піцана. А ось “Прикарпаття” свій гол знайшло. Позиційна атака призвела до прострілу Семотюка з правого флангу, який в дотик зумів завершити Дитко. Злагоджені дії всіх гравців атаки гостей – “0:1”.

Головко пішов ва-банк, вирішивши останні хвилини зіграти з трьома захисниками і, по суті, з шістьма футболістами атаки. Грізно це буде виглядати тільки в післяматчевому протоколі, адже до небезпеки справа не дійшла. “Кремінь”другий тур поспіль програє і ще нижче опускається в таблиці. Однак, за одним із фізичних футбольних законів, поки одна команда очки втрачає, інша їх обов’язково знаходить.”Прикарпаття”вперше в сезоні перемагає і вже вибирається з небезпечної зони.

• Нагадаємо, у Франківську вболівальники не зможуть відвідувати футбольні матчі.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!