Фотосесії для дорослих

 • В СРСР сексу не було. Інтимні теми були під забороною та вважалися максимально непристойними. Зараз суспільство змінилося, і секс не лише є, його ще й урізноманітнюють, як тільки можуть. «Галицький кореспондент» зібрав історії прикарпатців, які знімають інтимні матеріали зі своїми партнерами для приватних колекцій.

  Спільні фотосесії

  У франківки Аліни усе почалося з однієї світлини. Якось вона зробила одну фотографію у спідній білизні й надіслала своєму чоловікові. Пізніше вони розговорились на цю тему, й усе дійшло до того, що приблизно раз на місяць пара робить спільні інтимні фотосесії. Такі пікантні фото лише для особистого користування зберігаються на телефонах і Аліни, і її чоловіка. 

  “Ми любимо робити різні фото: це можуть бути й селфі, але зазвичай звичайні світлини, – ділиться жінка. – Часто я в мереживній білизні та сексуальних панчохах. Також плануємо робити домашні фотосесії в різних стилях. Хочеться чогось особливого і ще відвертішої білизни”.

  Аліна розповідає, що деякі фото виходять спонтанно, максимально не постановочні, але буває, що для кадру пара спеціально продумує пози. Каже, через певний проміжок часу передивлятися такі світлини дуже приємно і вони заводять.

  Франківка зазначає, що перші фотографії їй взагалі не подобалися. З часом пара почала сприймати їх по-іншому. Вони такі, які є. Головне, у них щирі фото, і в цьому родзинка. Такі пікантні фотосесії жінка вважає сокровенною частинкою стосунків і довіри партнеру.

  “Різниця в стосунках після таких фото є, але я б не сказала, що вони перевернули їх з ніг на голову, – каже Аліна. – Як на мене, такі фото ще більше розпалюють стосунки, люди стають більш розкутими. Тут починаєш більше довіряти партнеру, й з’являється сильніше бажання до цієї людини. Коли думаю про фото, то згадую, як тоді було добре, і це на емоційному рівні викликає якусь ейфорію”.

  А от відео пікантного процесу Аліна робити не хоче. Каже, це вже занадто відверто. Тим паче для фото ще можна продумати позу, а під час відео процес вже не той, а зйомка лише збиває. Мовляв, акторка з неї не дуже, і вона б відчувала себе некомфортно.

  Цікаво, як виглядає збоку

   Злата з Надвірнянщини два роки перебуває в стосунках на відстані. Тому пара часто обмінюється інтимними фото, щоб захоплюватися одне одним і підтримувати запал. Тим більше, що партнер зараз у Києві. Дівчина переконана, що світлини хлопець тримає виключно для себе, адже для нього дуже важливо, щоб, крім нього, її ніхто не побачив. 

  Злата ділиться, що такі світлини вони робили не одразу, адже на початку стосунків відчувалась певна сором’язливість. А тепер дівчина хоче спільних відвертих світлин та навіть відео.

  “Я взагалі дуже люблю фотографуватись, це велика частинка мене, – розповідає Злата. – Тому й інтимні фото теж мають бути. Вони є згадкою про наші хороші моменти. Я хочу, щоб, коли ми на відстані, це було не лише в моїй уяві, але й наяву”.

  За словами дівчини, у пари є декілька спільних відео, але це лише відверта романтика і нічого більше. Ініціатором таких зйомок є Злата. Однак вона мріє про більш відверті відео, бо цікаво, як це виглядає збоку. Натомість її партнер не надто підтримує таку ініціативу.

  “Мій хлопець красивий, але він взагалі не любить фотографуватись, то що вже говорити про інтимні світлини, – зазначає прикарпатка. – Він не любить себе, його не влаштовує його тіло, і він хоче вдосконалитись. Ну, мені теж було б добре вдосконалитись, але я приймаю себе такою, яка я є”.

  Дівчина каже, що його відмову сприймає адекватно, оскільки це не пріоритет. Та все ж чекає, коли він попрацює над собою, можливо, тоді його думка зміниться.

  Простий експеримент

  Василь із Верховинського району зустрічається зі своєю дівчиною близько трьох років. Ділиться, що коли пара разом, то у відео і фото немає потреби. Але все ж у домашній колекції є декілька відео 18+.

  “Це був експеримент, я просто хотів побачити, як це виглядає збоку, – каже прикарпатець. – Ми зняли частину, тоді ж подивились, і все. Я до цих відео більше не повертався, мені не потрібно їх переглядати. Тоді було цікаво зняти, але я не фанат цих сексуальних штук”.

  На стосунки пари такі інтимні зйомки ніяк не вплинули. Те, що це може якось їх змінити, Василь називає дивним. Каже, це просто відтворення того, що він вже бачив наяву. Тому надалі він не зацікавлений знімати відео такого плану.

  Ілюзія присутності

  Зі своїм партнером Юля з Богородчанщини познайомилась у соцмережах. Спілкування майже одразу було досить відвертим, і від переписок у текстовому форматі все плавно перейшло до “ілюстрацій”.

  “Спочатку це якась грайлива переписка. Але хочеться бути ближчою до партнера бодай віртуально і створити ілюзію реальної присутності, – ділиться дівчина. – Тож листування переходить в інтимні фото і відео”.

  Юля розповідає, що відверті фото певною мірою допомогли їй прийняти своє тіло й перестати думати, що з нею щось не так. А інтимне листування позитивно впливає на стосунки й певною мірою збільшує рівень довіри до партнера.

  “Є досить відверті фото, які я сама закидаю в соцмережі, з нахилом до “естетики”. А щодо світлин та відео, які я надсилаю партнеру… Конкретно зараз я довіряю людині, тому впевнена, що це залишиться між нами, – говорить прикарпатка. – Хоча зазвичай краще дотримуватися невеличких запобіжних заходів: не надсилати матеріали, на яких видно обличчя чи ознаки, за якими тебе можна впізнати. І ще хороша штука – самознищування відео чи фото в месенджерах».

  Попри те, що пара живе в різних містах (хлопець у столиці), вони все ж бачаться – раз на місяць хтось до когось приїжджає в гості й залишається на тиждень. Юля каже, що вони з партнером хотіли б спробувати спільне відео, але наразі це тільки тема для обговорень.

  Інтим по телефону

  Більшість часу франківка Вікторія перебуває в стосунках на відстані, оскільки її партнер навчається в Німеччині. Каже, що зйомки інтимного характеру разом не практикували, але час від часу вона надсилає йому світлини, більш спокусливі, ніж зазвичай.

  “Я керуюся правилом – не кидати нічого, що може потім потрапити в інтернет. Довіряю своєму партнеру, але не довіряю сучасним технологіям, – каже дівчина. – І тому навіть якщо я надсилаю йому фотографію, яка має більш відвертий характер, вона не настільки відверта, як би хотілось”.

  Через таку недовіру до технологій дівчина відмовилась від інтимної фотосесії, яку їй запропонував зробити партнер. Хлопець спокійно сприйняв відмову, зрозумів її позицію, і більше вони до цього не поверталися. Сам партнер не надсилає Вікторії відвертих світлин, оскільки їй важливіші розмови на інтимні теми по телефону. 

  “Попри те, що ми довго не бачимося, запал у стосунках вдається підтримувати, адже наші зустрічі стають більш бажаними, – ділиться франківка. – Ми рідко бачимося, і ще й недовго. Тому в нас цей вогонь якраз до зустрічі накопичується, а під час зустрічі розпалюється”.

  Вікторія зізнається, що все ж не виключає думки, що вони можуть знімати спільні інтимні фото чи відео. Але їм обом треба дійти до цього. Тим паче особливої потреби в таких речах дівчина не бачить. 

  “Як на мене, це якийсь додатковий спосіб розпалювати іскру в стосунках, а в нас вона не встигає згаснути під час наших зустрічей, – пояснює Вікторія. – На відстані розмови по телефону і мої фото підтримують цю іскринку, а вже під час самої зустрічі нам не до світлин”.

  Хотіти мають обоє

  Франківська психологиня Валерія Худзіцька каже, якщо висувати гіпотези, то, швидше за все, пари вдаються до знімання відвертих матеріалів для урізноманітнення сексуального життя, відчуття новизни, азарту чи небезпеки. 

  Якщо стосунки здорові, в них наявна довіра і прив’язаність, а сексуальні практики супроводжуються активною згодою обох сторін, то це може приносити відчуття задоволення і гостроти переживань. Хоча варто зауважити, що також може з’явитись відчуття розчарування чи сорому, адже очікування й уявлення про те, як виглядає секс збоку, можуть різнитись із тим, що партнери побачать у відеоматеріалах.

  “Якщо зйомка принесла приємні відчуття, сексуальне життя може дещо змінитись, стане гострішою пристрасть і бажання, – зауважує психологиня. – Якщо ж ні, ефект буде зворотним. Партнери можуть ігнорувати один одного чи стати більш замкнутими. Проте не можу сказати, що сексуальні практики сильно впливають на стосунки в цілому, швидше на їхню інтимну сторону”.

  Валерія Худзіцька вважає, що на відстані зніманням інтимних матеріалів можна підтримати сексуальну сторону життя пари. Якщо обоє виявляють бажання, то це може стати хорошим досвідом. За словами психологині, будь-які сексуальні практики – це не життєва необхідність, а лише можливість людини проявити свою сексуальність. Якщо якісь сексуальні бажання чи фантазії стосуються іншої людини, тут принциповою є активна згода партнера. Вмовляння, тиск і маніпуляції – це не згода, якщо партнери не сумісні сексуально і це сильно впливає на життя пари, такі стосунки краще завершити.

  “У сфері сексуальності є дуже багато індивідуальних проявів, найважливішим є те, чи підходять сексуальні практики кожному з партнерів, чи не приносять емоційного і тілесного дискомфорту, почуття страху за свою безпеку, пригнічення, – говорить Валерія Худзіцька. – Секс має супроводжуватись задоволенням, цікавістю і бажанням, тоді це здорово”.

  Світлана ТИМЧУК

  *Деякі імена у статті змінені

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!