фотовиставка “Сучасний портрет 2019”

 • У вівторок, 15 жовтня, о 16.00 у фортечній галереї «Бастіон» відбудеться щорічна фотовиставка “Сучасний портрет 2019”.

  Цьогоріч мистецька подія присвячена проблемі наближення екологічної катастрофи. За допомогою мистецтва фотографії організатори мають на меті наголосити на головних екологічних проблемах сьогодення та привернути увагу до нашої власної участі у змінах кліматичних процесів.

  Завдання виставки: спонукати глядачів до роздумів про екологічний стан нашої Планети.

  “Під час виступу спікерів учасники зможуть усвідомити усю проблематику ситуації, всі присутні побачать реальну картину екологічних проблем у світі, Україні і, зокрема, в Івано-Франківську, а також дізнаються, як запобігати загостренню ситуації – від чого потрібно відмовитися, і яких заходів вжити. Адже, зміни починаються з кожного”, – коментує засновник виставки Сергій Горічок.

  У рамках заходу відбудеться квест – кожен учасник отримає буклет з вказаним розташуванням локацій з унікальними фотороботами. Таким чином, усі охочі зможуть «відшукати» оригінали фотографій за вказаними адресами. На закритті виставки, 2 листопада, учасники квесту матимуть змогу стати учасником розіграшу призів від партнерів та організаторів.

  Виставка триватиме з 15 жовтня до 2 листопада у фортечній галереї “Бастіон” та у різних локаціях міста.

  • Сергій Горічок – засновник виставки, франківський фотограф, член НСФХУ
  • Іванка Шкварок – адепт ідеї сортування сміття та представник SmartSort
  • Олександра Федорук – директор асоціації міст побратимів Івано-Франківськ – Арлінгтон

  Контакти:

  +380960920658 – Вікторія

  +380661375464 – Світлана

  viktoria150498@gmail.com

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!