Франківців закликають подолати хабар разом

В Івано-Франківську відбувається публічний форум «Подолаємо хабарництво разом!».

В рамках реалізації проекту з протидії хабарництва в Україні, що реалізується ABA ROLI Ukraine спільно з Українською Фундацією Правової Допомоги та Рухом «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», а також  в рамках Програми «UK-UA: Підтримка реформ в Україні» та за фінансової підтримки Уряду Великої Британії в період з жовтня 2015 року до січня 2016 року в Україні буде проведено 15 публічних форумів «Подолаємо хабарництво разом!».

12 листопада публічний форум завітав до обласного центру Прикарпаття. Протягом дня громадські активісти, студенти, журналісти, культурні діячі та представники влади обговорюватимуть стратегії протидії хабарництву  у різних сферах суспільства, зокрема, у освіті, медицині, судових та правоохоронних органах, тощо.

За словами організатора зустрічі, заступника директора Американської асоціації юристів Дмитра Філіпенка, головна мета форуму – поширення антикорупційних інструментів, обговорення як ідентифікувати та реагувати на хабарі. Відтак учасники форуму ділилися власним досвідом у справах вирішення подібних  проблем, та задати питання експерту з протидії хабарництва.

12356

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!