Франківчанка запитала у кандидата на посаду мера Корнієнка, чому той розміщує агітаційні матеріали на деревах

 • Іванофранківці, які прийшли на Вічевий майдан змогли задати свої  питання кандидатам на посаду міського голови Івано-Франківська Ігорю Насалику та Андрію Корнієнку.

   Нагадаємо, сьогодні, 19 жовтня, в Івано-Франківську  на ТРК «РАІ» у прямому ефірі розпочались теледебати, які організували рух  «ЧЕСНО» та Інститут політичної освіти між кандидатами на посаду міського голови Ігорем Насаликом та Андрієм Корнієнком.

  Найбільше франківців цікавили питання протистояння “Народного контролю” до КП “ЄРЦ “. Зокрема, якщо кандидат стане міським головою, що далі буде з підприємством та чому кандидат завішує своєю агітацією дерева.

  Щодо ЄРЦ”, то Корнієнко зазначив, що “в такій формі воно звичайно працювати не може, якщо людям платять зарплати з місцевого бюджету, то вони мають виконувати свою роботу якісно”.

  А стосовно агітації, одна франківчанка навела приклад, що гуляла із дитиною неподалік парку  та помітила дуже багато агітаційних матеріалів “Народного контролю” та самого  Андрія Корнієнка на деревах. “У вас немає достатньо коштів, щоб проводити повноцінну кампанію?”, – запитала жінка.

  Натомість кандидат на посаду мера Корнієнко відповів, що це не його агітатори розклеюють матеріали на деревах. Каже, це роблять опоненти, щоб очорнити діяльність молодої партії.  Так, кандидат на посаду міського голови визнав, що політична агітаційна кампанія в Івано-Франківську має чимало недоліків. Але у штабі “Народного контролю” постійно проводиться робота із людьми, щоб вони “зривали агітацію у не відведених місцях”.

 • Щодо кандидата Ігоря Насалика, найбільше франківці запитували чи зможе він зменшити тарифи на комунальні послуги, та які програми найперше впроваджуватиме в Івано-Франківську.

  Завтра о 21.30 відбудуться теледебати між кандидатами на посаду міського голови Віктором Анушкевичусом та Русланом Марцінківим.

  DSC_1586

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!