Франківчанка вже понад три тижні мандрує Південною Америкою

 • Спочатку це мала бути просто відпустка, відпочинок від напруженого року. Потім мала бути неймовірна подорож на найдивовижніший материк світу. Але за 7 днів до відправлення франківчанка вирішила, що хоче не просто самовдосконалитись, подорожуючи 40 днів складним маршрутом, а й перевірити своє світобачення на справжній практиці.

  Придбавши квитки на літак до Сао Пуало (Бразилія), Ольга Ярухіна із Івано-Франківська вирушила у незвичну для себе мандрівку. Від друзів її розділяли 5000 кілометрів, адже вони чекали на неї в одному з хостелів Куско (Перу), пишуть ”Вікна”.

  Попри певні побоювання, прикарпатка таки полетіла на зустріч пригодам і вже у перший день побачила затримання наркоторговців феодальною поліцією та аварію двох байкерів.

  ”Місто контрастів: нереально гостинних людей та злісних бандитів”, — так описала Сан Пауло Ольга Ярухіна у перший день свого перебування у Південній Америці.

  Далі усі свої пригоди молода франківчанка описує у соцмережі Facebook та ілюструє їх фотографіями.

  ”Як подобається мені це маленьке містечко з неймовірно стильною архітектурою та вивісками з дотриманням найсучаснішого дизайну. Стиль і сучасність присутня у всьому, навіть у примірочних… Боюсь уявити собі великі міста Бразилії. Дякую своєму зниклому рюкзаку, що відкрив мені таку Америку”, — написала вона на четвертий день перебування у місті.

  А вже наступного дня, так і не дочекавшись зниклого багажу, вирушила далі — і скуштувала піцу з шоколадом.

  ”Дивлюсь на фото і не вірться, що сиділа там і що вже так далеко. 5 годин їзди по серпантину + 1 година дороги над обривом + 3 години пішки джунглями між гір + 2 години стрімкої дороги вверх. Така ціна, щоб потрапити у це неймовірне місце”, — прокоментувала вона.

   

 • На 17-ий день своєї мандрівки Ольга Ярухіна дісталася Болівії.

  ”Болівія зустріла нас мороком… Але попри це ми вирішили не гаяти часу і таки їхати на острів сонця. Тут нас теж чекав дощ та здивування “А де ж краєвиди?” День запам’ятався смачнючою першою тручою (рибка з Тітікака), першим справжнім чаєм з листя коки та особливим вечором в компанії неймовірних людей…” — йдеться у її дописі.

  Далі прикарптку чекали кількаденні подорожі, які запам’яталия неймовірними краєвидами. А вчора вона опублікувала фото із найбагатшого міста Болівії.

  ”Ми в Потасі — найбагатшому місті в Болівії – через видобування срібла. Нарешті в хостелі є гарячезна вода, що спонукнуло нас притормозити на день, щоб набратись сил, ну і трохи попрацювати”, — йдеться в одному з останніх наразі дописів Ольги.

  Нагадаємо, Антон Санчек презентував у Івано-Франківську книгу про море та подорожі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!