Франківчанка вже рік добивається перерахунку за послуги теплопостачання

 • Сьогодні, 2 жовтня, міський голова Руслан Марцінків здійснює особистий прийом громадян.

  До міського голови  звернулася мешканка будинку по вул. Степана Бандери, 62, корпус 2 Тамара Плешакова. Вона розповіла, що ще від минулого опалювального сезону добивається перерахунку за не надану послугу з теплопостачання.

  За її словами, опалювальний сезон минулого року розпочався 7 жовтня. Однак конкретно на стояк його подали 18 жовтня. Окрім того, до 20 лютого не працювала сушка для рушників, однак СТЕК це не враховував.

  Читайте також: Плавали фекалії та машини: Франківці не можуть ліквідувати наслідки вересневої зливи

  «Я не одноразово писала скарги, складали акти, але перерахунку так і зробили. Я не платила за тепло і сама зробила перерахунок. Мені надсилають повідомлення, що якщо я не погашу борг, то вони подадуть до суду. Нехай подають!», – скаржиться жінка.

  Пані Тамара зауважила, що субсидії не має і навіть не подавала на неї документи, бо розуміла що її не дадуть, оскільки має «сибірську» пенсію. Однак платити за послуги, які їй не надали не хоче. Також вона не розуміє, чому СТЕК встановив такі тарифи.

  «На мої звернення прийшов лист, що СТЕК подає тепло до будинку, а розподіляє його МІУК. У МІУКу підняли ціни на послуги майже вдвічі, щоб перекрити свою бездіяльність. Чому я маю платити за послуги, які мені не надали?», – зазначає жінка.

  Директор МІУК Мирон Джус відповів, що перерахунок має зробити СТЕК, а не МІУК. Міський голова Руслан Марцінків сказав, що не може нічим допомогти та порадив жінці звернутися до суду.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!