Франківчанка зайняла перше місце у Всеукраїнському конкурсі навчально-методичних розробок з прав людини

 • 19 січня в Офісі Омбудсмена у Києві відзначили переможців Всеукраїнського конкурсу навчально-методичних розробок “Права людини крізь призму сучасності” .

  Конкурс тривав з березеня по грудень 2017 року. Він був організований Українською Гельсінською спілкою з прав людини за підтримки Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в межах Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини”. Участь у конкурсі методичних розробок взяли понад 200 педагогічних працівників, творчих колективів навчальних закладів. Мета – сприяння реалізації  Всесвітньої програми освіти в сфері з прав людини з метою поширення інформації про права людини, розвитку зацікавленості щодо актуальних питань в сфері прав людини, формування в українському суспільстві поваги до гідності людини.

  Переможницею цього конкурсу стала Ольга Андріяшко, керівник гуртка журналістики Міського центру дитячої та юнацької творчості.

  Саме її розробка заняття для старшокласників по створенню соціальних плакатів посіла найвищу оцінку журі та виборола переможне перше місце. Серед членів журі були представники Міністерства освіти та науки, Міністерства юстиції, представник Amnesty International в Україні, представники Гельсінської спілки з прав людини.

 • Сама освітянка неабияк надихнулася таким високим  визнанням своєї праці: «Такі перемоги дають усвідомлення власної цінності та ваги.  З’являється ще більше бажання працювати, а основне – удосконалюватиcя і рухатися вперед. Адже навчаючи дітей, мусиш сам постійно вчитися. А похвала і визнання роботи – кожному вчителю необхідні та приємні». Відзначимо, що за цей рік кілька  вихованців пані Ольги також стали переможцями різноманітних всеукраїнських конкурсів.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську визначили переможців конкурсу cоціальної реклами “Переваги тверезого життя”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!