Франківчани просять владу не будувати багаторівневих парковок в центрі міста

 • 22 лютого на сайті електронних петицій до влади Івано-Франківська мешканці міста зареєстрували петицію, в якій просять не будувати багаторівневих парковок в центрі міста.

  «Прошу заборонити будувати в центрі міста багаторівневі паркінги. Це рішення проблеми паркування вже довело свою неефективність не тільки в Європі, але і у Львові та інших містах України. Це є неефективне використання земельної ділянки, коштів та інших ресурсів, які можна вкласти в справді потрібні нашому місту об’єкти – парки, громадський простір, дитячі майданчики. Таким паркінгам місце в спальних районах, коло супермаркетів та кінцевих станціях громадського транспорту, а не в центрі. Центр – для пішоходів», – йдеться у петиції.

  Разом із тим, мешканці звернулися до влади з пропозицію впровадження руху “соціальних автобусів” задля зменшення зловживання у сфері маршрутних пільгових перевезень в місті, по прикладу таких міст, як Львів та Тернопіль.

  Окрім того, франківці у своїй петиціях до влади просять відремонтувати вулиці Кармелюка та Республіканську, а також прибрати сміття вздовж валової стіни.

  Цікаво, що днями на сайті була зареєстрована й петиція з проханням ліквідувати сайт petition.mvk.if.ua через непотрібність, «оскільки на петиції, які набрали потрібну кількість голосів, влада відповідає в стилі радянських часів відписками або просто відмовляється виконувати волю громадян».

 • 22993

  Нагадаємо, нещодавно на сайті електронних петицій до влади м. Івано-Франківська з’явилося декілька петицій емоційного характеру.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!