Франківець Микола Карп’юк залишив проєкт «МастерШеф. Професіонали» 

У суботу, 14 березня, відбувся третій випуск програми “МастерШеф. Професіонали”.

Двадцять найкращих професійних шефів країни продовжили боротьбу у проєкті. Серед них і франківець  Микола Карп’юк. Йому 19 років і він працює су-шефом. 

Під час кастингу кухар отримав три “так” від суддів проєкту. Саме так – пройшов у наступний етап шоу.

Щоб потрапити у двадцятку, франківець приготував три страви: пасту “Болоньєзе”, грецьку страву “Мусаку” та запечений мозок під соусом “Бешамель”. 

Судді Ользі Мартиновській сподобалися страви, тому вона похвалила Миколу. Тому згодом, почувши слова “на балкон” від Ектора Хіменеса-Браво, франківець зайняв своє місце у проєкті “МастерШеф. Професіонали”. 

Першим випробуванням для 20-ки стала кулінарна естафета. Чотири команди готували цікаву і складну в приготуванні страву. Команда жовтих і червоних впоралися зі своїми завданнями. За рішенням суддів, команда синіх, у складі якої був Микола, не впоралася із завданням і повним складом одягла чорні фартухи.

У третьому ефірі відбулася перша битва чорних фартухів. На битві кожен учасник обрав для себе предмет в якому буде подавати свою страву. Професіонали могли готувати все що завгодно. Але форма і зміст страви повинні були бути продиктовані предметом, який вони обрали. 

Франківець обрав годинник та намагався зобразити на ньому страву із сезонних продуктів, відповідно до чотирьох пір року. Однак під час «вердиктів» ідею франківця судді не зрозуміли. 

«Чотири сезони треба було на календарі показати, бо саме там пори року, а тут час. Можна було приготувати м’ясо чотирма різними видами просмажування відповідно до часу.  Це не до завдання. Все смачно окремо, але не разом. Дуже неоднозначно», – каже суддя Володимир Ярославський. 

Окрім Миколи Карп’юка претендентами «на виліт» стали Яна Гамарник та Олександра Касьянова. 

За словами судді Ектора Хіменеса-Браво, головний недолік їхніх страв – незрозуміла подача. 

«У них дивні форми та зміст.  Битва чорних фартухів – це демонстрація сили, це справжній іспит. Та ви його не склали», – каже суддя. 

Таким чином, усі троє учасників покинули проєкт. 

Нагадаємо, франківець покинув шоу “Голос країни”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!