Франківець створив петицію, щоб змінити місце проведення змагань скороходів

 • Франківець створив петицію до міської влади Івано-Франківська щодо зміни місця проведення змагань зі спортивної ходьби.

  У петиції йдеться, що щороку проведення змагань скороходів на вулиці Незалежності створює мешканцям міста великі незручності, пов’язані з пересуванням по місту як на громадському транспорті, так і на приватному.

  “Незалежності є однією з найважливіших транспортних артерій, а для тролейбусів – єдина, що сполучає більшість маршрутів з центральною частиною. Вважаємо, що специфіка змагань, дозволяє вибрати іншу локацію для їх проведення. Ми, мешканці міста Івано-Франківськ, просимо змінити та при необхідності сертифікувати інше місце для проведення змагань зі спортивної ходьби, що буде більш компромісним для нас усіх”, – йдеться у зверненні до влади міста.

  Петицію створено вчора, 19 жовтня. Щоб її розглянули потрібно 250 підписів містян, проте станом на 10:00 20 жовтня її підписала тільки одна людина – автор. 

  Нагадаємо, що 19 жовтня в Івано-Франківську розпочались змагання з спортивної ходьби. У них беруть участь понад 200 спортсменів з України та різних країн світу.

  Через змагання в Івано-Франківську перекрили декілька вулиць. Рух комунального транспорту змінено.

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!