Франківець “віддав” шахрайці 5 тисяч, намагаючись вигідно купити валюту

  • Вчора до Івано-Франківського відділу поліції звернувся 31-річний місцевий мешканець та повідомив про те, що невідома особа, під приводом обміну іноземної валюти, шахрайським способом у нього видурила 5 тисяч гривень, котрі він перерахував на вказаний рахунок.

    Як з’ясували правоохоронці, потерпілий мав намір обміняти гривні на долари. Щоб не переплатити, знайшов в Інтернеті оголошення, де можна обміняти гривні за вищим курсом. Нічого не підозрюючи, потерпілий зателефонував за номером, вказаному в оголошенні.

    На дзвінок йому відповіла жінка та запевнила, що працює в одному із місцевих банків, куди потрібно потерпілому підійти аби здійснити обмін. Проте виставила умови, що перед тим, як прийти у банк за доларами, він має гривні перерахувати на банківський рахунок, номер якого шахрайка прислала смс-повідомленням. Тільки після цього вона принесе долари. Потерпілий виконав настанови лиходійки, перерахував на вказаний рахунок гроші і, як пізніше зрозумів, втратив все. Телефонний зв’язок з шахрайкою обірвався. Зрозумівши, що його обдурили, чоловік одразу ж звернулася до правоохоронців.

    Відомості за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.190 (“Шахрайство”Кримінального кодексу України

  • Правоохоронці розшукують зловмисників.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!