Франківець, який щодня крав ковбасу з магазину, отримав більше п’яти років ув’язнення

 • Івано-Франківський міський суд виніс вирок уродженцю Івано-Франківська, який крав продукти харчування з магазину.

  Обвинувачений є пенсіонером та інвалідом ІІІ групи, одружений, має вищу освіту.

  21 грудня 2022 року обвинувачений вкрав з магазину у центрі Івано-Франківська 2 палки ковбаси загальною вартістю 354 грн. Ковбасу складав у пакет і виходив з магазину.

  24 грудня 2022 року у цьому ж магазині чоловік знову вкрав дві палки ковбаси вартістю 282 гривні. Наступного дня у цьому ж магазині пенсіонер вкрав дві палки ковбаси вартістю 337 гривень, пише “Галичина”.

  27 грудня 2022 року у цьому ж магазині поцупив м’ясні вироби (грудинка, балик) вартістю 407 гривень.

  28 грудня 2022 року у цьому ж магазині вкрав м’ясні вироби вартістю 453 гривні.

  12 січня 2023 року у цьому ж магазині чоловік вкрав продукти харчування (м’ясні вироби та хліб) вартістю 453 гривні. Однак, свої протиправні дії не довів до кінця, оскільки біля виходу його зупинив працівник магазину.

  На момент скоєння злочинів обвинувачений вже мав судимість за крадіжку у вигляді позбавлення волі строком на 5 років та був звільнений від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.

  Допитаний в судовому засіданні обвинувачений визнав себе винним у вчиненні правопорушень та надав суду показання, що дійсно за обставин, зазначених в обвинувальному акті, викрадав у приміщенні магазину в центрі Івано-Франківська товари.

  З матеріалами досудового розслідування порушник ознайомлений, їх не оспорює, у вчиненому щиро кається, просить не досліджувати усі докази, а обмежитися його допитом.

  Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.185 КК України та ч.2 ст.15, ч.4 ст.185 КК України та призначив йому остаточне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років 1 місяць. На підставі ч.1 ст.71 КК України частково приєднав невідбуте покарання за вироком Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 29 листопада 2022 року та призначив остаточне покарання за сукупністю вироків у вигляді позбавлення волі на строк 5 років 2 місяці.

  Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

  До теми: На Прикарпатті під колеса потяга потрапив чоловік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!