Франківець запропонував альтернативу маршруткам

 • Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську розпочалися громадські обговорення проекту рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

  Нагадаємо, що проект рішення передбачає тариф на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год до 20:00 год. в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год. у розмірі 7 гривень.

  Перевізник Канюк зазначив, що до долара прив’язуватися не варто. До того ж люди не проти.

  «Я людей питав на зупинках, і вони казали, що не проти їздити по 5 грн», – наголосив він.

  Втім, активіст Олександр Давиденко попросив не обманювати. Також він зауважив, що в іншому разі розробить проект на зразок “Блаблакару”.

  «Кожна людина буде мати свого водія та підсідатиме до нього», – пояснив Олександр.

  «Коли проводився контроль пасажиропотоку, то я, як громадський контролер, проконтролював тільки один маршрут №46. Більше мене ніхто не запрошував», – зазначив Тарас Грейда.

 • Тож він подав дві пропозиції. Зокрема, щоб комунальне підприємство взяло в перевізників автобуси в оренду і домовились про оплату. Також він запропонував ввести символічну плату для пенсіонерів у розмірі 1 грн.

  Пенсіонер Григорій Мельник зауважив, що немає зелених футболок, навігаторів та інших речей, які обіцяли при піднятті тарифу до 4 грн. «Часто номери взагалі не можна записати, бо вони забризкані болотом. Має бути трафарет на вікні з номером автобуса і прізвищем водія.

  Нагадаємо, Марцінків заборонив опрацювання питання про підняття тарифів

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!