Франківка повірила псевдобанкіру й переказала йому 34 тисячі гривень

 • Аферист, який представився працівником банку, обманом змусив мешканку Івано-Франківська перерахувати йому свої збереження. 

  На гачок шахраїв попалась 39-річна франківка. Відомо, що до потерпілої зателефонував нібито співробітник банку. Шахрай запевнив жінку, що з її рахунку намагаються зняти гроші.

  Як інформують прикарпатські правоохоронці, аби убезпечити її від шахрайських дій і врятувати гроші, зловмисник вказав картку, на яку потерпіла перерахувала близько 34 тисяч гривень.

  Поліція наголошує:

  • не довіряйте невідомим додзвонювачам;
  • якщо у вас виникли сумніви стосовно того, що вам телефонує співробітник банку, покладіть слухавку та самостійно зателефонуйте до банку за номером, що зазначений на звороті вашої платіжної картки;
  • якщо вам телефонують «працівники фінансових установ» та пропонують змінити пароль, розблокувати картку, збільшити терміни її дії тощо і при цьому вимагають повідомити конфіденційну інформацію, у жодному разі не надавайте її;
  • перед здійсненням банківських операцій, розголошенням персональної інформації телефонуйте на офіційні номери установи, користуйтеся виключно офіційними мобільними додатками та інтернет-банкінгом.

  До теми: На Франківщині шахрай ошукав чоловіка на понад 150 тисяч гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!