Франківщину визнали регіоном з одним із найнижчих рівнів злочинності

 • У середу, 27 липня, під головуванням керівника Івано-Франківської обласної прокуратури Романа Хими відбулася нарада за результатами роботи відомства у I півріччі 2022 року.

  Під час наради інформували, що за період воєнного стану правоохоронні органи області розпочали досудове розслідування понад 800 злочинів, пов’язаних зі збройною агресією, більшість із яких – за фактами посягання на територіальну цілісність і недоторканність України та порушень законів і звичаїв війни.

  Прокурори обласної та окружних прокуратур проводили першочергові слідчі дії у майже 600 кримінальних провадженнях цієї категорії, які вчинені в інших регіонах.
   
  Також на нараді повідомили, що Прикарпаття залишається безпечним регіоном із одним з найнижчих рівнем злочинності (20 злочинів на 10 тис. населення).
   
  Більш як на чверть знизилась кількість облікованих кримінальних правопорушень, у тому числі проти життя та здоров’я особи, на 21% – тяжких злочинів. Суттєво зменшилась кількість кримінальних посягань проти власності – крадіжок, грабежів та вимагань.
   
  Активізовано роботу щодо виявлення кримінальних правопорушень проти довкілля (на 15%), майже наполовину зросла кількість викритих кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. знешкоджено 4 злочинні угруповання, які вчиняли злочини у вказаних сферах.
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!