Франківськ – найкрутіше місто в Україні, – Дара Корній

 • В Івано-Франківську відбувається фестиваль-переберія міських культур «Межа». Організатори хочуть відобразити різні міщанські культури на межі епох. Адже в різні часи на цих землях побутували давньоруські, українські, польські, єврейські та інші нації.

  Одну із локацій представили сьогодні, 11 жовтня, в палаці Потоцьких. Там з гостями спілкувалася відома письменниця Дара Корній.

  «Франківськ – найкрутіше місто зараз в Україні. Це місто ніколи не забуває за мене. Кожного року я відкриваю його по-іншому. Тут багато затишних людей», – каже письменниця. 

  Вона додає, що коли почався карантин, це дало змогу написати більше книг для письменників, а для художників створити більше картин.

  «Я привезла сьогодні новинку. Презентую третю частину книги «Чарівні істоти». Вона писалася найважче. Треба було зануритися в це написання. Ця книга про духів, шкідників, які мені навіть снилися. В цій книзі страшно, але вихід з темного тунелю є», – розповідає Корній. 

  Зауважує, що в результаті книгою були всі задоволені. Ілюстрації у книзі не злі. Тому можна читати разом із сім’єю.

 • Нагадаємо, що 10 жовтня на Малій сцені (вулиця Лесі Українки/ вулиця Вітовського) представили локацію “Мім театр “IF”. До гостей фестивалю вийшов і символ фестивалю Пинтя. Усі охочі могли побачити живі скульптури, та сфотографуватися.

  А ще франківцям показували, як робити сувенірний посуд, фігурки, медальйони та інші речі. 

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!