Франківська Архієпархія УГКЦ закликає УПЦ Московського патріархату спростувати звинувачення у “закликах захоплювати їхні храми”

 • Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ звернулася до церкви УПЦ Московського патріархату з вимогою спростувати інформацію про те, що у греко-католицьких храмах міста “вірян закликають захоплювати церкви УПЦ МП”.

  Про це йдеться у заяві, яку оприлюднили на офіційному сайті Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  9 липня на сайті УПЦ МП написали, що у храмах УГКЦ Івано-Франківська “агітують парафіян приходити в храми УПЦ Московського патріархату на богослужіння та влаштовувати провокації”. Івано-Франківське архієпархіальне управління УГКЦ спростовує цю інформацію.

  “Офіційно заявляємо, що жоден наш священнослужитель не чинив таких закликів. Тому необґрунтовані звинувачення з боку УПЦ Московського патріархату розцінюємо як незрозумілу провокацію. Через це вимагаємо негайного спростування недостовірної інформації, що завдає моральної шкоди УГКЦ та її вірянам, а також усім українцям, які вже і без того сьогодні терплять жахливі наслідки московської агресії”, – пишуть у заяві.

  Там також додають: якщо в УПЦ МП не спростують звинувачення, яке опублікували 9 липня, то Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ звернеться до правоохоронних органів.

 • Нагадаємо, у Франківську в соборі УПЦ Московського патріархату зібрали підписи проти переходу до ПЦУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!