Франківська громада у цьому році через COVID-19 вже втратила з бюджету 29 мільйонів

 • Міська рада розглянула звіт про виконання бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади за І квартал 2021 року.

  Перша заступниця міського голови  Вікторія Сусаніна розповіла, що за І квартал 2021 року бюджет Івано-Франківської міської територіальної громади в цілому за доходами загального та спеціального фонду виконано на 98,6 відсотка (при плані – 670,3 млн. грн., фактично надійшло 661,0 млн. грн., що на 35,6 млн. грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року). До річного планового показника виконання становить 22,4 відсотки, інформують у фінуправлінні міськради.

  «Видатки з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади у відповідному періоді фінансувалися у межах надходження доходів. Найбільш питому вагу займають захищені видатки: допомога медицині, освіті, виплати на соцзахит та зарплати. Вони фінансуються першочергово з загального фонду», – зазначила Вікторія Сусаніна.

  Фінансистка додала, що орієнтовні втрати бюджету нашої громади за звітний період становлять 29 мільйонів гривень.

  «Говоримо про орієнтовні втрати, адже І квартал не може бути повноцінним маркером для таких підрахунків. Однак вплив втрат і витрат внаслідок пандемії Covid-19 бюджет відчуватиме протягом значного періоду часу», – каже Вікторія Сусаніна.

  Для прикладу, минулого року Івано-Франківськ зі свого бюджету втратив 221 мільйон гривень на боротьбу з пандемією. Це сукупна цифра, що включає у себе як втрати від надходжень до бюджету через карантинні обмеження, так і витрати, що пов’язані із забезпеченням медичної галузі.

 • “За” рішення про звіт проголосували 42 депутати міської ради.

  До теми: Для франківських дорожників закуплять нову техніку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!