До Франківська на міжнародну конференцію з’їхались десятки юристів

 • Сьогодні, 27 вересня, в Івано-Франківську розпочалась XVІІ Міжнародна науково-практична конференція «Правовий захист корпоративних прав за законодавством України та країн Європейського Союзу».

  Подія відбулася в юридичному інституті Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника. Участь у ній взяли 68 юристів з України та Польщі.

  У Польщі зараз змінюється корпоративне право – як і у всьому Євросоюзі. Зараз ми маємо новий виклик – пристосувати оновлене законодавство до умов роботи підприємств. Схожі речі є і в Україні – право змінюється відповідно до практик Євросоюзу. І це в подальшому буде лише посилюватися“, – розповів Пьотр Пініор, завідувач кафедри господарського та торгового права факультету права та адміністрацї Сілезького університету в Катовіце.

  На конференції обговорили такі питання, як форми захисту корпоративних прав, їх публічно-правові аспекти. Також йшлося про різницю корпоративних прав в Україні та праві європейських країн.

  Корпоративні спори часто виникають між підприємствами. Це значна частина їх відносин. А основні проблеми у сфері пов’язані з тим, що наше право поступово наближається до європейського, і все треба оновлювати. Часто не співпадають інтереси акціонерів і самого підприємства, і через це починаються судові спори“, – додав Роман Майданик, завідувач кафедри цивільного права юридичного інституту КНУ імені Т.Шевченка.

  Директорка юридичного інституту ПНУ Валентина Васильєва зазначила, що корпоративне право є вкрай важливою сферою юриспруденції, а втілення практик ЄС – реальністю України. Вона розповіла присутнім про суб’єктів привласнення та управління корпоративною власністю.

  Читайте також: Денис Шмигаль зустрівся з послом Канади Романом Ващуком

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!