Прикарпаття – на останніх позиціях у реалізації програми “Велике будівництво”

 • В Івано-Франківську обговорили реалізацію програми Президента України “Велике будівництво” на Прикарпатті.

  Про це мова йшла сьогодні, 20 липня, на нараді в голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук, пише “Галицький кореспондент“.

  “В області загалом реалізуються будівельні проєкти за восьмома напрямками. Одним з основних напрямків є програма “Велике будівництво”. У ньому залучені шість замовників. Передбачено 197, 3 млн грн, 74,7 млн грн з яких вже виділили”, – розповів Володимир Рачкевич, заступник директора департаменту розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури ОДА.

  За його словами, під час програми планують збудувати такі об’єкти: чотири школи, два дитячих садки, чотири спортивні споруди, три об’єкти культури.

  “На сьогодні роботи ведуться на 11 об’єктах. Оголошено тендер на будівництво школи в селі Красноїлля Верховинського району. Будівельна готовність об’єкта 20%. Роботи не ведуться, бо ще не відбувся сам тендер”, – пояснює Володимир.

  Посадовець зауважив, що є деякі проблемні об’єкти, над ними потрібно працювати прискіпливіше.

  За останній тиждень динаміка будівництва в середньому на всіх об’єктах – 1%. Володимир Рачкевич пояснив, що така динаміка ставить область на одне з останніх місць серед інших областей.

  Світлана Онищук на це сказала, що негативно оцінює роботу по реалізації цієї програми.

  “Наша область на останніх позиціях серед інших за реалізацією програми. Ми не можемо цього допустити, у нас спливає час, а ми ще тендери чекаємо. Ми ще працюємо з документацією, а вже давно повинні виконувати роботи. Їх треба активізувати. Як суспільство має приймати такий стан справ?” – наголошує Світлана Онищук.

  Голова ОДА зауважила, що кожен об’єкт будівництва бере під свій контроль.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!