Франківська освітянка створила особливі творчі картки (фото)

 • Франківська педагогиня, засновниця творчої студії «Натхнення» створила особливий набір творчих карток «Писати легко».

  Набір «Писати легко» складається з 70 окремих карток з різноманітними завданнями (креативне письмо, віршування, терапевтичне письмо, сторітелінг та ін.), які подано з обох сторін кожної картки.

  На одній стороні – завдання, а на іншій деталі щодо його написання, приклади з літератури (це може бути також фото, картина художника). Такий зручний формат дає змогу працювати окремо з кожною карткою, доповнюючи її своїми варіантами поданого завдання.

  «Мені хотілося укласти свій 20-річний педагогічний досвід та знання у такий цікавий прикладний спосіб. Хочеться, щоб якомога більше людей відчули радість творення та перестали боятися писати», – ділиться Ольга Андріяшко.

  Усі картки тематично поділені за 10 тижнями (вибуховий, фантастичний, розважальний, ліричний, егоїстичний та ін.) відповідно до настрою завдань на них. Тому можна за бажанням тягнути наосліп картку і виконувати завдання, запропоноване на ній, або витягати зумисне картку з того тижня, настрій якого найбільше відповідний для тебе у день писання.

  Робота з картками спрямована на знайомство з деякими літературознавчими термінами, прийомами написання та побудови тексту; на розвиток уяви та асоціативне мислення. Нешаблонність завдань сприятиме креативному погляду на знайомі вже речі. Особливо стане у нагоді в роботі вчителів-словесників, студентів, коучів, психологів та SMM-фахівців.

 • Незабаром у Франківську відбудеться презентація карток, а передзамовлення вже можна зробити на сторінці видавництва «Білка».

  Читайте також: Роман франківчанки серед переможців “Коронації слова”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!