Франківська патрульна, яка бореться з раком грудей, перенесла операцію

 • Патрульна з Івано-Франківська Мар’яна Гавриляк, яка бореться із раком грудей, перенесла операцію.

  Після чого франківчанку відвідали  колеги з Департаменту патрульної поліції у Києві, чим додали їй натхнення. Про це вона написала на своїй Facebook-сторінці.

  Зі слів Мар’яни, гістологія клітини лімфатичних вузлів після операції не виявила ракових клітин, хоча апарат показував що лімфовузли уражені.

  “Бог почув мої молитви, а це дуже добре, бо саме лімфа розносить все по організму, так як кров. Також, коли вирізають лімфатичні вузли, часто бувають проблеми з рукою, а це додаткове ускладнення. Молитва- це велика сила, я в цьому переконалася сама. Тепер я молюсь про успішне загоєння ран і швидке одужання. Все іде по плану. Тяжко, часто плачу від болю, коли роблять перев’язку, витягують дренажі…., але половина шляху уже пройдена і мене це дуже радує і дає можливість іти далі, адже скоро Різдво, гарне, сімейне свято, яке я цього року чекаю як ніколи, щоб побути вдома зі своєю сім’єю, та найбільше мене чекає мій Глібчик, мій синочок, бо він чемна і хороша дитина у нас, тому він чекає маму, щоб писати лист св. Миколаю. Дякую вам за ваші молитви і допомогу”, – йдеться у дописі.

  Нагадаємо, 30-річна інспектор відділу моніторингу патрульної поліції Івано-Франківська Мар`яна Гавриляк зіткнулася зі страшним діагнозом – рак грудей. Медики призначили Мар’яні 12 введень хіміотерапії.

  patrulna

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!