Франківська пульмонолог прогнозує черговий спалах COVID-19 наприкінці червня

 • Завідувачка відділення алергології обласної клінічної лікарні, лікарка-пульмунолог Лідія Мигович каже, що коронавірус заходить хвилями і припускає, що наприкінці червня може бути черговий спалах.

  Про це йдеться на сторінці ОКЛ у фейсбуку, передає “Галицький кореспондент”.

  «Наразі маємо 15 хворих, працювати ніби й легше, але пацієнти важчі, – говорить лікарка – Вірус непростий, атакує всі системи. Чимало хворих із нирковою та печінковою недостатністю, ускладнення через гіпертонічну хворобу…».

  Пульмунологи зізнаються, що емоційне та моральне виснаження дається взнаки. І хоч скільки доводилось перенаправляти пацієнтів у реанімаційне відділення, робити це щоразу важко, адже пацієнт нібито йде на поправку, а організм раптово сигналізує про погіршення стану. Так було й сьогодні, коли чоловіка вже за кілька днів планували виписувати…

  Фахівець сподівається, що суспільство таки прийде до колективного імунітету через вакцинацію.

  «Ця непроста ситуація з вірусом змусила й мене переглянути своє ставлення до щеплення, – зізнається Лідія Мигович. – Раніше я ігнорувала вакцинацію, а нині розумію, що це єдиний шанс вберегти себе, рідних, дивитись у майбутнє спокійніше, з оптимізмом. Чекаю ось на другий етап».

  До теми: У Франківську прогнозують спалах “індійського” штаму коронавірусу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!