Франківська сім’я взяла участь у телепрограмі “Хата на тата”

 • Зйомки телепроекту “Хата на тата”, велися зовсім недавно. За сценарієм тато залишався з дітьми на тиждень і виконував особливі завдання, а мама тим часом відпочивала, інформують “Вікна”.

  Героями програми стала творча родина Романа Бойчука та Ольги Бреславської. Подружжя часто бере участь у різних проектах, творчих заходах, мандрує і живе активно. Тому, за словами франківців, участь у шоу – це не потреба змінити тата і дати відпочити мамі, а нагода спробувати себе в нових ролях, набратися досвіду, піти на експеримент над собою. Це випробовування на терпіння, ризик, публічність, яким на фініші задоволені усі. Пара зізнається:

  Ми це зробили – наважилися і ризикнули! А взагалі – це випадковість, бо ніхто з нас спеціально не вишукував програми, де б можна знятися. Зараз все дуже просто – побачили пост у фейсбуці про кастинг, лайкнули, зателефонували, й на своє здивування – пройшли відбір. Зйомки тривали майже два тижні і були дуже насиченими, цікавими й навіть стресовими, бо всій родину довелося виходити з зони комфорту. Крім того, до зйомок були залучені друзі дітей і сім’ї, школа, колективи з місця роботи, сусіди, випадкові люди, але воно того варте”, – розповідають франківці.

  Герої проекту спростовують поширену думку, що для участі беруть виключно поганих татусів, навпаки він повинен бути цікавим, смішним, публічним і специфічним.

  Оля Бреславська мала зустріч із популярним рок-гуртом, вела активний, повний екстриму і пригод відпочинок.

  Діти залишалися з татом, намагалися жити в звичний спосіб, а ще розкрутити татка на бажане, бо їм дозволялося все, що завгодно. Вони були задіяні в проекті дуже активно. З дітками більшість часу проводила відповідальний за них психолог. Крім того, 10-річний Євген і 8-річна Ірина подружилися з усією знімальною групою.

  Програма за участю франківчан вийде в ефір 10 грудня на телеканалі СТБ о 20.00. Режисери тримають інтригу і запевняють, що саме цей ефір буде дуже крутим і повний сюрпризів як для самих героїв, так і для глядачів.

  Раніше “Галицький кореспондент” повідомляв, що прикарпатський співак Роман Бойчук став головним героєм програми телеканалу СТБ, проте тоді він ще не розповідав, якого саме.

  Нагадаємо, Батькові трьох дітей з Франківська потрібні гроші на боротьбу з раком

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!