Франківська викладачка пробігла 110 кілометрів Татрами та здобула бронзу Міжнародного ультратрейлу

 • Учасниця франківського бігового клубу Gutsul Running Club, викладачка англійської мови Анастасія Дорошенко минулого вікенду, 28 серпня, здобула бронзу міжнародних бігових змагань ULTRAJANOSIK, пробігши третьою жінкою 110 км високогір’ям одразу двох країн: мальовничими польськими й словацькими Татрами.

  18 годин й 25 хвилин знадобилося спортсменці, щоб фінішувати 110-ти кілометрову дистанцію та вибігти на третю позицію в абсолюті серед жінок.

  ULTRAJANOSIK – щорічні міжнародні змагання зі скайраннінгу (біг високогір’ям), які проводяться одразу у двох країнах: польських та словацьких Татрах.

  Спортсмени, які обирають дистанцію ULTRAJANOSIK LEGEND 110 км, розпочинають забіг зі Словаччини, долаючи відрізок довжиною 40 км через словацькі Високі Татри.

  Особливістю відтинку є via ferrata – сталевий канат, натягнутий вздовж маршруту, який періодично (кожні 3-10 метрів) прикріплений до скелі й у комплексі з додатковими сходинками, драбинками та іншими допоміжними елементами слугує для
  безпечного проходження скелястих ділянок.

  Трейл для прикарпатської спортсменки плавно перетворився у забіг з перешкодами та елементами скелелазіння.

  “Мені не віриться, що це все відбулося з нами! 18 годин 25 хвилин тотального переосмислення й концентрації: частина траси схожа на Горганські масиви, тільки ще лютіші і без жодної кольорової живності. Татри ладні з’їсти вас за неувагу, як маленьке печенько “Орео” і їм по цимбалах попередні здобутки.”, – емоційно описує спортсменка.

 • Вона додає, що погода також додавала жару: у зв’язку з погіршенням погодних умов організатори прийняли рішення не пускати спортсменів цього дня на гору Рогатка (прим.- частина дистанції)

  “Мотивували на шляху суперниці, яких довелося догнати й забігти на третє місце, щоб прикарпатських гуцулів знали усюди! Надзвичайно приємно, що усі учасники-іноземці знають про Україну і говорять приємні речі. А тепер знатимуть й Прикарпаття”, – написала Анастасія в соцмережах.

  Читайте також: роман франківчанки серед переможців “Коронації слова”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!