До Франківська з виставами приїхав Національний драмтеатр імені Івана Франка

З 2 по 9 липня на сцені Франківського драмтеатру відбудуться гастролі Національного драматичного театру імені Івана Франка з нагоди 100-річчя від дня заснування колективу та 200-ліття професійного українського театру.

Так, сьогодні, 2 липня, напередодні вистави «Незрівнянна» відбулася пресконференція у Франківському драмтеатрі за участі таких відомих акторів як Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв. Актор зазначають, що таких гастролів в Івано-Франкіську не було вже років двадцять.

«Ці вистави прем’єрні та дуже сильні. Їх уже дуже любить глядача. Вистава «Незрівнянна» живе вже третій сезон. Це одна з найангшлаговіших, найпопулярніших вистав про реальне життя неординарної співачки. Вона стала бенефісом Наталії Сумської. Найважче було навчити Сумську співати фальшиво. А також великий оркестр, який теж має заграти погано. Вистава – це величезна радість», – каже актор Анатолій Хостікоєв.

На сцені драмтеатру покажуть такі вистави як «Незрівнянна», «Коріолан», «Кайдашева сім‘я» та «Три товариші». На франківського глядача чекає зустріч із майстрами сценічного та кіномистецтва України, а саме Богданом Бенюком, Наталею Сумською, Анатолієм Хостікоєвим, Остапом Ступкою, Олексієм Богдановичем, Євгеном Нищуком, Дмитром Рибалевським, Олександром Форманчуком, Анджелікою Савченко та багатьма іншими акторами.

«У нас «Кайдашева сім‘я» справжня. Ми не дали її зіпсувати. Ми її вибороли. Здається сам Левицький дякує нам, що ми так довго граємо цю виставу. Вже минуло 10 років з її прем’єри. Ми граємо її чесно. Вона користується попитом. Вистава наповнена народним гумором та самоіронією», – розповідає Наталія Сумська.

Нагадаємо, Ніч кіно, театр та концерти: у Франківську влаштують фестиваль «Все українське на новий лад»

  

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!