Франківське підприємство не сплатило більше 4,5 млн грн податків при торгівлі шкірсировиною

 • Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Івано-Франківській області викрили підприємство, яке ухилилося від сплати більше 4,5 млн грн податків при торгівлі шкірсировиною.

  В рамках операції «Рубіж-2016» та розслідування кримінального провадження за ч.3 ст.212 КК України встановлено, що одне із підприємств області експортує до Італії напівфабрикат «Вет-Блу» (шкірсировина) на адресу компаній-нерезидентів. Всього було експортовано більше, ніж 500 тонн шкірсировини на суму понад 71 млн гривень.

  При цьому, в податковій звітності відображалися завідомо неправдиві відомості про джерела походження шкірсировини.

  Як з’ясувалося, шкірсировину купували за готівку у населення у пунктах заготівлі або безпосередньо на виробничих потужностях одного із підприємств області, яке здійснює переробку шкір ВРХ.

  Документальне ж відображення фінансово-господарських операцій з придбання шкірсировини здійснювалося від підприємств з ознаками фіктивності, зареєстрованих на території інших областей.

  Перераховані кошти в адресу таких фіктивних фірм в подальшому конвертувались у готівку та використовувались для розрахунку за шкірсировину з населенням (фізичними особами).

  За результатами проведених обшуків працівниками податкової міліції виявлено та вилучено близько 310 тонн незаконно виготовленої шкірсировини орієнтовною вартістю понад 15 млн гривень.

  photo-32783 photo-32784 photo-32785

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!