Франківське “Прикарпаття” програло чернігівській “Десні”

• Сьогодні, 25 жовтня, в Sвано-Франківську відбулася гра 1/8 фіналу Кубка України з футболу. На стадіоні “Рух” зійшлись франківське “Прикарпаття” та чернігівська “Десна”.

Перший тайм футбольного поєдинку завершився із рахунком 0:2 на користь чернігівської “Десни”.

Під час другого тайму, на 52-ій хвилині, бомбардир “Прикарпаття” Ігор Худоб’як травмував праву ногу і не зміг продовжити гру.

На 71-ій хвилині фани Десни запалили піротехніку, пролунало кілька вибухів. Поле вкрив дим, тому гру довелося призупинити на кілька хвилин.

Змінити рахунок “Прикарпаттю” так і не вдалось, попри відчайдушні зусилля – з рахунком 0:2 в матчі перемогла “Десна”.

• Слід, втім, відзначити кілька неоднозначних моментів у суддівстві на користь “Десни”, на які гнівними криками відреагували фанати.