Франківське “Прикарпаття” у контрольному матчі перемогло “Агробізнес”

• По завершенні першого навчально-тренувального збору в Яремче “Прикарпаття” продовжує підготовку в рідному Івано-Франківську. На “Хет-трик Арені” відбувся контрольний матч з волочиським “Агробізнесом”.

Ще на початку гості могли відкривати рахунок, коли після флангової контратаки організували вихід сам-на-сам, однак не змогли. Надалі франківці заволоділи ініціативою, впевнено контролюючи хід поєдинку. На 29-й хвилині їм вдалося відкрити рахунок: після навісу з кутової позначки Василь Француз виграв верхову боротьбу і говою спрямував м’яча у сітку воріт – 1:0. Про це повідомляють на сайті “Прикарпаття”.

А за лічені хвилини господарі подвоїли свою перевагу, коли вже Роман Дитко розібрався у карному майданчику і пробив повз голкіпера – 2:0.

У перерві “Агробізнес” повністю змінив свій склад, натомість тренерський штаб господарів здійснив шість замін, а згодом у другому таймі на поле виходили ще троє гравців. На 52-й хвилині Владислав Семотюк на швидкості пройшов кількох захисників та перекинув голкіпера гостей – 3:0. З таким рахунком і закінчилась гра.

До теми: у Франківську нагородили кращих спортсменів