Франківські абітурієнти вступають до найкращих словацьких університетів

 • Сьогодні, 23 листопада, у Івано-Франківську  громадська організація “Словацько-Українське культурно-освітнє товариство” презентувала цьогорічні можливості Європейської освітньої програми “Free Student”.

  Організатори Роман Фрич та Євген Зеленак розповіли про систему закордонної освіти та описали шлях вступу українських абітурієнтів до іноземних, зокрема, словацьких вишів.

  Зазначимо, що програма “Free Student” – перший масштабний проект безкоштовного навчання  українських студентів в державних університетах Словацької Республіки.

  Батьки українських студентів зі словацьких вишів – Католицького університету в Ружомберку та Кошицького технічного університету, поділились враженнями навчального  процесу дітей.

   “Мій син увійшов в число найуспішніших студентів та отримав стипендію у розмірі 1200 євро. Встигає навіть працювати на заводі по виробленню інструментів і заробляти кишенькові гроші”, – розповідає мама другокурсника Ірина Гнатковська.

  До теми: Студенти-медики передали дитячій лікарні пульсоксиметр, який купили за кошти благодійного балу

  За 2016 рік у рамках цієї програми з України до словацьких вишів поїхало навчатись 160 абітурієнтів. Цьогоріч програму вступу  обмежили співбесідою, а тести відмінили.

  Вікторія Гавалешко

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!