Франківські актори долучилися до постановки у Великій Британії

 • Івано-Франківські актори Іван Бліндар та Марія Стопник в межах колаборації Івано-Франківського національного академічного драматичного театру з York International Shakespeare Festival працюють над спільним проєктом, покази якого відбудуться в Йорку (Велика Британія).

  Покази проєкту відбудуться вже 20 квітня о 14:00 та 19:30 за локальним часом. Про це повідомляють у пресслужбі драмтеатру.

  “Ми радіємо співпраці з нашими британськими колегами, вболіваємо за успіх наших акторів і чекаємо всіх на нашому Шекспірівському фестивалі вже цього червня”, – коментують у театрі.

  Довідково: у серпні 2023 року на зустрічі у Гданську художній та генеральний директор Національного театру в Івано-Франківську Ростислав Держипільський оголосив, що у 2024 році його театр прийматиме перший Міжнародний Шекспірівський фестиваль.

  “Поява будь-якого нового фестивалю у шекспірівському світі – це чудово – цей – диво. Розпочати фестиваль під час війни є зухвалим і героїчним і показує важливість нашої культури в основі національної ідентичності. Ми вирішили, щоб відсвяткувати цей новий фестиваль, ми повинні зробити спільний проєкт з театром в Івано-Франківську – тут, на нашому фестивалі в Йорку – щоб продемонструвати нашу підтримку та солідарність з ними”, – йдеться на сторінці проєкту.

  Читайте також: У прокат вийшов фільм «Я, “Побєда” і Берлін» з франківцями у головних ролях

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!