Франківські бійці ММА стали тріумфаторами у Польщі

 • Нещодавно в польському місті Кросно пройшов Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств ММА “Carpathian Warriors III”.

  На турнірі відбулося 13 поєдинків, в яких брали участь спортсмени з Польщі та України. Одними з представників команди України на цих змаганнях стали шестеро представників івано-франківського бійцівського клубу “Альянс”, які тренуються під керівництвом Андріяна Петрущака. У досить напружених та безкомпромісних протистояннях франківцям вдалося отримати впевнені перемоги у всіх своїх поєдинках, повідомляє Sport.if.ua.

  Так Іван Сливінський достроково переміг після першого раунду в зв’язку з неможливістю опонента Патрика Лінушевського продовжити поєдинок через розсічення. Віктор Білий також не залишив жодних шансів своєму суперникові Радославу Челеню, відправивши його у нокаут у другому раунді. Андрій Сапа впевнено переміг Патрика Ожугу одноголосним рішенням суддів. Андрій Чуревич, витримавши тиск поляка Бартоломея Колоджейчика, відправив його у нокаут на початку другого раунду.

  В одному з головних боїв вечора івано-франківський боєць Артем Вовк у напруженому двобої отримав перемогу над досвідченим польським бійцем Даміаном Біласом технічним нокаутом (добивання у партері) у другому раунді. І завершальну перемогу у скарбничку франківської команди приніс Іван Вульчин, відправивши свого суперника Матеуша Макаровського в нокаут у першому раунді.

  Читайте також: На Косівщині відбулися змагання «Спорт для всіх»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!