Франківські благодійники шукають візок для дівчини з інвалідністю

Про необхідну Людмилі допомогу Vasyl Futerko повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“Людмилі 28 років, в дитинстві вона перенесла важку хворобу і зараз їй важко пересуватися. Людмила не розмовляє, потребує постійного догляду і зараз проживає з бабусею, яка багато років тому забрала її з інтернату. Бабуся теж має інвалідність, з кожним роком їй все важче доглядати за внучкою”, – йдеться у дописі.

Зараз Людмилі потрібен новий якісний візок (ширина посадкового місця – 50 см, висота від підлоги до посадкового місця – 50 см). На жаль, візки, які передавали Людмилі раніше, зараз поламані і не придатні для використання.

Для отримання детальнішої інформації та контактів просять звертатися приватно.

Також у благодійників є ідея організувати для Людмили підтримане проживання вдома. Один зі шляхів – залучати кошти і наймати для неї няню. Інший шлях більш цікавіший – спробувати підшукати когось зі старших дівчат, які зараз проживають в інтернатах, і могли б проживати поряд (або й разом) з Людмилою та постійно допомагати їй.

“Такий формат підтриманого проживання може виявитися дуже дієвим. Хтось потребує допомоги, але має житло, а хтось може надавати допомогу, але немає житла”, – пише Василь Футерко.

Нагадаємо, У Франківську на благодійному ярмарку зібрали понад 21 000 гривень на лікування патрульної

blag blago blagod

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!