Франківські депутати хочуть, щоб 80-річчя створення УПА відзначили на державному рівні

 • Депутати Івано-Франківської міської ради пропонують на державному рівні відзначити 80-ту річницю створення Української Повстанської Армії.

  Відповідне звернення до керівництва держави прийняли сьогодні, 16 вересня, на сесії міської ради.

  «Понад 80 народних депутатів зареєстрували у Верховній Раді України проєкт Постанови «Про відзначення 80-річчя створення Української  Повстанської Армії». Проєктом Постанови пропонується Президенту України надати звання Герой України Тарасу Бульбі-Боровцю та повернути звання Герой України Степану Бандері та Роману Шухевичу.  Також передбачено рекомендації Кабінету Міністрів України щодо створення організаційного комітету, розробки, затвердження та забезпечення виконання плану заходів з відзначення на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії», – йдеться у зверненні.

  Проєкт Постанови також містить рекомендації Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 80-річчя створення Української Повстанської Армії.

  Органам місцевого самоврядування рекомендується забезпечити увічнення пам’яті про боротьбу Української Повстанської Армії за незалежність України та про борців за незалежність України у ХХ столітті.

  Прийняття проєкту Постанови, на думку обранців, дасть можливість на державному рівні відзначити 80-річчя створення Української Повстанської Армії.

  Читайте також:  У Чорному лісі на місці загибелі підпільників ОУН освятили хрест

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!