Франківські депутати просять у держави підтримки підприємцям у туристичній галузі, які постраждали через карантин

 • Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Прем`єр-міністра України, Міністра культури та інформаційної політики та голови Державного агентства з розвитку туризму щодо підтримки туристичної сфери області в умовах пандемії.

  Відповідне звернення прийняли сьогодні, 18 травня, на позачерговому засіданні сесії міської ради, повідомляє «Галицький кореспондент».

  «Ситуація є досить складною, в зв’язку з карантинними обмеженнями туристична галузь стикнулась з масовим скасування рейсів різного виду транспорту, туристичних турів, запитами на повернення коштів. Частина підприємців туристичної індустрії були змушені  тимчасово призупинити свою діяльність, частина звільнити деяких своїх працівників, а  частина закритись зовсім», – йдеться у зверненні.

  Відтак, місцеві обранці з метою підтримки, захисту та розвитку туристичної галузі, просять керівництво держави ініціювати та внести зміни до нормативних актів України, які передбачають надання матеріальної допомоги суб’єктам господарювання, які постраждали внаслідок запровадження обмежувальних заходів шляхом включення в такий перелік суб’єктів господарювання туристичної сфери; розробити програму фінансової підтримки туристичної галузі, яка постраждала внаслідок запровадження обмежувальних заходів; ініціювати та розробити єдині правила здійснення діяльності у відповідності до карантинного зонування в часі пандемії (для туристичних фірм та гідів).

  До теми: На Прикарпатті зимовий сезон приніс майже чотири мільйони гривень туристичного збору

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!