Франківські депутати та надвірнянські підприємці посварились через гроші

 • Сьогодні, 12 червня, в Івано-Франківську відбувається засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу.

  На комісію прийшли надвірнянські підприємці, які раніше вимагали дати їм працювати та не підвищувати орендну ставку, а понизити її – бо вони відремонтували приміщення, надані їм в оренду обласною радою.

  “Люди вклали дуже багато коштів. Це не 50, не 100 і навіть не 200 тисяч гривень. Вважаю, що потрібно застовувати орендний коефіцієнт 0.3 строком на п’ять років, щоб підприємці змогли відчути якийсь економічний ефект. Крім того, у списку підприємців немає ще шести людей – тож прошу їх туди внести”, – розповіла депутат обласної ради Ольга Федишина.

  Натомість інші члени комісії запропонували застосувати коефіцієнт 0.7, як і йшлося у проекті рішення, щоб бюджет отримав більше коштів.

  “Остаточне рішення щодо цього коефіцієнту прийматиме сесія облради. Потрібен компроміс, золота середина”, – сказав Василь Гладій, заступник голови Івано-Франківської обласної ради.

  Наразі орендна плата у приміщеннях, про які йде мова, складає в середньому 10-12 гривень за квадратний метр.

 • “Ми вклали в ці приміщення вже більше шести мільйонів гривень, а також сплатити чотири мільйони орендної плати. Тим часом оцінка майна складає два мільйони гривень, хоча ми вклали шість. Про який компроміс йде мова, якщо ви нас не запрошуєте на засідання комісії?”, – сказав один із підприємців.

  На це відповів голова комісії Остап Дзеса, сказавши, що питання тут не у різниці в десять-двадцять тисяч, а просто у законності і дотриманні процедур. Здійнялась суперечка, але в результаті комісія все ж проголосувала за це питання.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!