Франківські комунальники заявляють, що до опалювального сезону готові

 • Франківські комунальники запевнили міського голову Віктора Анушкевичуса, що до початку  опалювального сезону, який розпочнеться через місяць, готові.

  Про це йшлось на засіданні виконавчого комітету. “Івано-Франківськтеплокомуненерго” готове включити місту тепло на 98%.  73% будинків, які знаходяться на балансі підприємства, забезпечені лічильниками, тому їхні мешканці можуть самостійно регулювати подачу тепла. Як зазначив представник “Теплокомуненерго”,  проблеми комунальникам наразі створюють крадії лічильників.

  За словами директора “Станіславська теплоенергетична компанія” Сергія Мельника, підприємство готове на 95%. Нещодавно підприємство провело наповнення мереж і виявило незначні проблеми. Так, Мельник зазначив, що за два тижні підприємство буде цілком готове до нового сезону. Споживачі СТЕКу, на відміну від “Теплокомуненерго”, лише на 17% забезпечені приладами обліку подачі тепла. Як пояснив Сергій Мельник, до кінця року завдяки інвестиційній програмі планується збільшити цей показник до 44%.

  Заступник директора КП “ДРЕУ” Віталій Бурко зазначив, що комунальники вже заготували на зиму 200 тонн піщано-соляної суміші та близько 60 тонн солі. А центральну частину міста цьогоріч посипатимуть шлаком.

  У рамках проекту НЕФКО  працівники КП “Міськсвітло” встановили 600 світильників та планують встановити ще 1600 ліхтарів.

  За словами директора департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайла Смушака, єдина проблема для іванофранківців – газ.

 • Міський голова Віктор Анушкевичус у відповідь зазначив, що це проблема держави, а не комунальників. Втім, при перегляді цьогорічного бюджету міська влада допоможе комунальникам.

  67585_1

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!