Франківські курсанти-правоохоронці відзначили День знань

 • У Прикарпатському факультеті Національної академії внутрішніх справ України відбулися урочистості до Дня знань.

  В урочистих заходах з нагоди початку навчального року взяли участь курсанти, студенти, батьки, духовенство, науково-педагогічний склад закладу, гості та запрошені. Привітати майбутніх правоохоронців прибув начальник прикарпатської поліції, колишній випускник цього навчального закладу, Володимир Голубош.

  Традиційно, свято розпочали з виконання Державного Гімну України. Привітала курсантів та студентів  декан, підполковник поліції – Юлія Терещенко. Вона відзначила важливість вибору професії правоохоронця, покликана з честю і сумлінністю служити людям і державі, бути справедливими у прийнятті рішень, від яких залежать людські долі.

  Привітав курсантів і начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковник поліції Володимир Голубош, пригадавши, як 23 роки тому на цьому ж плацу склав Присягу на вірність Українському народові.

  “Тоді нам дуже хотілося якнайшвидше закінчити навчання і піти на практичну роботу. Але відверто скажу, що це були кращі роки. Нас навчали, нами опікувалися. Учитися важко, але ще важче на практичній роботі, де треба приймати самостійні рішення, за які ти несеш відповідальність перед громадянами країни. Тому, я вам бажаю стати гідними правонаступниками – курсантами і студентами, які сьогодні вперше стоять на цьому плацу. Навчайтеся, отримуйте знання дуже потрібні, адже професійний рівень поліцейського, вимоги до нього, стали набагато вищі. Бажаю вам бути гідними захисниками нашої країни”, – сказав Володимир Голубош.

  Відтак священики провели обряд освячення, а талановиті курсанти привітали присутніх пісенними подарунками. Під музичний супровід духового оркестру курсанти закладу пройшли урочистим маршем.

  Читайте також: Тисячі франківських дітей пішли до першого класу (фоторепортаж)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!