Франківські міські лікарні забезпечені кисневими точками на 40-50 відсотків

 • Івано-Франківські міські лікарні забезпечені кисневими точками на 40-50 %.

  До грудня планують під’єднати до кисню 80 % ліжок. Про це на нараді у міського голови розповіла начальниця управління охорони здоров’я міської ради Марія Бойко, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  “Станом на ранок 17-го листопада в Івано-Франківську розгорнули 390 ліжок на базі центральної міської клінічної лікарні і міського перинатального центру. Зросли потужності міської клінічної лікарні № 1 – 180 ліжок і 50 – у міській дитячій клінічній лікарні. Це 220 ліжок. Всього 610. Крім того, ми маємо таке погодження на 30 ліжок Івано-Франківського медуніверситету, університетська клініка, де будуть ПЛР-від’ємні пацієнти доліковуватися”, – каже Бойко.

  Очільниця управління наголошує на тому, що при легкому перебігу лікуватися від коронавірусної інфекції можна вдома, але лише під наглядом сімейного лікаря.

  “Всі ми звикли, що коли є якась потреба, – подивитися у Google і цей “лікар” нам може допомогти у всьому. Але без сімейного лікаря, без фахівця, лікування коронавірусної інфекції не проходить.Тому краще звернутися до спеціаліста й отримати кваліфіковану пораду.

  За словами Марії Бойко, 92 % сатурації – показник для госпіталізації.

 • “На жаль, ми самі йдемо до аптеки, призначаємо собі препарати, які “хтось десь чув, десь хтось лікувався”₴₴ при коронавірусі, при грипі. Не можна з метою профілактики приймати без призначення лікаря ні вітаміни С, ні вітаміни D. Чомусь вважається, що вони допомагають побороти коронавірус. Не можна приймати без потреби різні мінерали, в тому числі цинк. Хоча він теж дуже ефективний при багатьох захворюваннях. Не можна призначати самому собі і купувати антибіотики. Тому що від цього зростає нечутливість мікроорганізмів до антибіотиків. І через якийсь час у нас просто не залишиться препаратів, якими зможемо лікувати коронавірус чи бактеріальну пневномію”, – наголосила Бойко.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську масово звільняються лікарі.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!