Франківські муляри заробляють фактично стільки ж, як заробітчани у Польщі

 • Франківські забудовники стверджують, що зараз на ринку праці спостерігається значна нестача кадрів. Ця тенденція зачепила і великі будівельні компанії міста.

  Комерційний директор БК “Благо” Роман Коржак говорить: “На сьогоднішній день нам не вистачає близько 10 бригад, які необхідні для виконання різних робіт при будівництві житлових будинків. Більшість спеціалістів виїхали за кордон на роботу”.

  За статистикою, основною причиною виїзду є пошук нібито кращого заробітку. Але це не завжди відповідає дійсності. Так, у сусідній Польщі максимальний місячний дохід будівельників становить до 20 тис. грн. Така зарплата і приваблює заробітчан. Але оскільки потрібно платити за житло, харчування та є інші додаткові витрати, то в результаті зароблених грошей залишається приблизно стільки ж, скільки отримує муляр в Івано-Франківську. На Прикарпатті сума такого заробітку сягає до 15 тис. грн.

  “Своїм працівникам ми пропонуємо оплату праці за обсяг виконаних робіт. Тобто чим більше буде виконано, тим вища буде заробітна платня. Під час оформлення на роботу наперед всі умови проговорюємо. А в загальному у нас досить лояльне ставлення до працівників”, – зазначає Роман Коржак.

  Додамо, що компанія “Благо” є одним із лідерів на ринку забудовників Івано-Франківська. Зараз вони реалізовують масштабний проект будівництва Району “Мангеттен”. Новий житловий комплекс проектується з врахуванням останніх тенденцій та детальним плануванням квартир відповідно до стандартів Smart home.

 • Крім того, компанія здійснює будівництво таких комплексів: житловий масив “Паркова Алея”, “Містечко Соборне”, комплекс елітних апартаментів “Parus”, житловий комплекс “Comfort Park” та котеджне містечко “Franko River Club”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!