Франківські пенсіонери масово скаржаться на перевізників, а ті скаржаться один на одного

Начальник управління транспорту та зв’язку Олег Ганчак сьогодні, 23 травня,  доповів про моніторинг руху громадського транспорту.

За його словами, погіршилась робота маршрутів №22, 25, 26, 27, 32, 38 40, 41, 44.

Втім мер зачитав ряд скарг від пенсіонерів, коли їм у грубій формі відмовляли у проїзді або взагалі не зупинялися, бо на зупинці були тільки люди похилого віку.

«Скарг побільшало. Був період, коли перевізники виправилися, а тепер знову те саме. Треба щось з ними робити», – підкреслив Руслан Марцінків.

Читайте також: “Оці всі приватні перевізники – це як “СТЕК”, – Руслан Марцінків

Олег Ганчак зазначив, що є певна невизначеність з деякими перевізниками. «У зв’язку з тим, що маршрутом №28 не були виконані вимоги договору, то потрібно вирішити, що з ним робити, – продовжує він. – До нас приходять люди і кажуть, що перевізник дає доручення не перевозити пенсіонерів».

Також Ганчак наголосив, що для того, аби притягнути перевізника до відповідальності потрібні не усні скарги, а письмові. Втім дуже мала кількість пенсіонерів-скаржників приходить в управління, щоб написати заяви. Окрім того, існує “гонка” між перевізниками, тому вони скаржаться один на одного.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!